Раді вітати вас на сайті Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8

ЗНО-2019

До уваги учнів 11 – х класів!
Зовнішнє незалежне оцінювання - 2019

 Згідно з офіційними документами, початок реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році запланований на 5 лютого. Триватиме період реєстрації до 25 березня.
У наступному році майбутні абітурієнти здадуть тестування з трьох навчальних предметів, результати яких буде занесено в атестати як складання державної підсумкової атестації. Випускники обов’язково мають пройти оцінювання з:
·         української мови та літератури;
·         математики або історії України (на вибір учасника);
·         ще один предмет із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мова).
Кожен учасник тестування матиме змогу скласти незалежне оцінювання щонайбільше з 4 навчальних предметів.
Цьогоріч випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, обов’язково проходили одне обов’язкове тестування, що зараховувалось як державна підсумкова атестація з української мови. Натомість, студенти цієї ж категорії, що завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти у 2019 році, обов’язково проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з двох предметів: української мови і математики або історії України (на вибір). 
За інформацією УЦОЯО, під час підготовки до незалежного оцінювання, представники центру особливу увагу приділяють посиленню інклюзивного компонента тестування. Отож, у 2019 році люди з порушеннями зору матимуть змогу пройти ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України й біології, що будуть надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Окрім цього, у наступному році відбудеться апробація технології проведення оцінювання для осіб із глибокими порушеннями зору, що передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів. Вона пройде під час додаткової сесії ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України та біології. Вже декілька років, за запитом учасників, розробники завдань для оцінювання знань перекладають тести декількома мовами: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською.
Календар ЗНО-2019
21 травня - математика
23 травня - українська мова і література
27 травня - іспанська мова
27 травня - німецька мова
27 травня - французька мова
28 травня - англійська мова
30 травня - фізика
04 червня - історія України
06 червня - біологія
11 червня - географія
13 червня - хімія

Реєстрація на ЗНО-2019
 Реєстрацію для участі в пробному ЗНО заплановано на січень.
Український центр оцінювання якості освіти оголосив про дати проведення пробного ЗНО в 2019 році. Воно відбудеться:
16 березня – з української мови і літератури.
23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).
Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Варто зазначити, що в день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Для отримання результатів пробного ЗНО учасники мають внести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Результати з української мови будуть оприлюднені 22 березня, з інших предметів — 29 березня.
До 14 червня на офіційному сайті УЦОЯО буде розміщено увесь перелік правильних відповідей до завдань тестування.
Терміни встановлення порога «склав/не склав»:
·         до 13 червня 2019 року –  математика, українська мова та література, фізика;
·         до 19 червня 2019 року  –  іноземні мови, біологія;
·         до 24 червня 2019 року – історія України, географія, хімія.
Оголошення результатів учасників тестування основної сесії ЗНО-2019 з усіх навчальних предметів будуть опубліковані не пізніше 25 червня.
З 26 червня до 12 липня 2019 року включно відбуватиметься проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Зареєструватися для участі  в додатковій сесії ЗНО-2019 з 3 до 20 травня зможуть особи, які:
·         брали участь в антитерористичній операції та не встигли подати заявку на участь під час основного періоду реєстрації;
·         належать до категорії осіб із неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в ЗНО в основний період реєстрації;
·         мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період;
·         за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.
Нормативно-правові документи з питань проведення ЗНО - 2019

Нормативні документи з організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти   https://kievtest.org.ua/normatyvnidokumenty/ 

https://kievtest.org.ua/vseproprobne/


Київський РЦОЯО

 Прийом громадян: Понеділок-Четвер  10.00 -15.00
                                П’ятниця  10.00-13.00
                                Обідня перерва 13.00-14.00
                            Субота, неділя, святкові дні – вихідні

Адресавулиця Міста Шалетт,  1а, м.Київ
Адреса для кореспонденціїКиївський РЦОЯО, а/с 86, м.Київ, 02192
Електронні адреси: krczno@kv.testportal.gov.ua, zp@kievtest.org.ua
Зверніть увагу! При відправленні листів на електронні скриньки центру не використовуйте електронні поштові скриньки на заборонених Указом Президента від 15.05.2017 №133/2017 ресурсах.
Інформаційна підтримка центру:          Телефони керівництва центру: 
                (044) 361-42-17                                    (044) 543- 89-80 
                (044) 360-70-04                                    (044) 362-84-03
                                         Обідня перерва 13.00-14.00

    

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Немає коментарів:

Дописати коментар