Наш сайт тепер ось тут http://osnova.inf.ua

Шалімов Ігор Володимирович

«А ЗАЛИШАЮТЬСЯ ДІЛА…»
Я в братство записав козацтво!
Я з ним на ворога гасав! Я – не міняйло!
Все багатство
На рідну школу записав.
Шаблями захищали школи,
Бо я нових людей хотів.
Щоб не соромились ніколи
Своєї мови і батьків.
Ми землю дорогу любили,
Стояли твердо за своє
І щось для вас таки зробили,
Коли ще ви на світі є!
С. Пушик. «Сагайдачний»
Велике імення – Людина. А ще величніше – справи, які залишаються у віках, у душах і серцях нащадків, справи, які карбуються не лише словами вдячності, а й змістовними за своєю суттю вчинками.
Такою людиною з великої літери є Ігор Шалімов. Ініціативний, вимогливий і майстерний керівник великого підприємства, він завжди дбає про освітян та молоде покоління, бо переконаний: «Одна справа – благодійність про людське око, а інша – допомога конкретними вчинками».


За два останні роки Ігор Володимирович подарував нашій школі комп’ютерний клас із новітніми технологіями та сучасний бібліотечно-інформаційний центр. Тож учні та педагоги мають змогу користуватися як друкованими, так й інтернет-ресурсами у зручному обладнаному приміщенні.
«Мої принципи прості – не обманювати людей, поводитися порядно», – наголошує Ігор Володимирович. Дійсно, благодійництво, меценатство – справа благородна, справа великих людей, які прагнуть залишити після себе не мільйони слів, а тисячі добрих вчинків. Згадаймо Єлизавету Гулевичівну, Феофана Прокоповича, Петра Яцика, Платона Симиренка, Григорія Ґалагана. Ім’я Ігоря Шалімова можна поставити поряд з іменами великих меценатів. Завдяки таким людям, переконаний Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, «Україна буде непереможною».
Варто зазначити, що українці, подібні Ігорю Шалімову, доводять, що у нашої держави є майбутнє, бо підтримка освітньої галузі – запорука міцної і мислячої нації

Немає коментарів:

Дописати коментар