Наш сайт тепер ось тут http://osnova.inf.ua

Пасько Сергій Володимирович

ЛЮДИНА СВОЄЇ СПРАВИ

Якщо поважати мудрих
і використовувати здібних,
на посадах опиняться видатні мужі.
Мао-Цзи,
китайський філософ
Одним із основних завдань сучасного навчально-виховного процесу є виховання всебічно розвиненої особистості. Плануючи виховну роботу у школі, слід підбирати різноманітні форми і методи роботи, які б сприяли розширенню кругозору учнів, їх світогляду, становленню індивідуальності кожної дитини. Прикро, але нестабільне сьогодення диктує свої правила: нестача матеріальної бази, відсутність фінансування технічних засобів навчання. Відповідно навчально-виховний процес не може бути повністю організований з урахуванням сучасних досягнень науки і техніки. Тож школа може сподіватися лише на благодійницьку діяльність небайдужих співвітчизників, які розуміють, що якісна освіта – запорука становлення і утвердження свідомої європейської держави.
Таким небайдужим до освітянської галузі є бориспілець Пасько Сергій Володимирович, директор ВАТ «АТАСС-Бориспіль». Саме за ініціативи Сергія Володимировича Бориспільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8 було подаровано акустичну систему АLTO, що в подальшому допоможе покращити якість виховної роботи, зокрема сприятиме проведенню загальношкільних свят, лінійок, інших урочистих заходів.


Учнівський та педагогічний колектив Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 висловлюють щиру вдячність Паську Сергію Володимировичу, який в минулому був учнем нашої школи, за підтримку і благодійницьку допомогу, а також за розуміння і сприяння вирішенню проблем закладу.
Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи БЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

Немає коментарів:

Дописати коментар