Наш сайт тепер ось тут http://osnova.inf.ua

Бібліотечно-інформаційний центр

Замовлення підручників на 2019-2020 навчальний рік

Результати вибору підручників для 2 класу

Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулася до знань, турбуйтеся про головні , найважливіші джерела духовної культури – бібліотеки.
В.сухомлинський
Є тільки один насправді невичерпний скарб – це велика бібліотека.
Буаст
Інтернет несе читачеві тонни сміття та крупинки золотого піску, і вміння вибрати найцікавіше стає найнеобхіднішим талантом.
М.Кетро
Загальні відомості про бібліотечно-інформаційний центр:
Шкільна бібліотека була створена в 1976 році Вона розташована на другому поверсі, загальна площа дорівнює 75 кв.м
У 2014 році почалося реформування бібліотеки в сучасний інформаційний центр. Адміністрацією школи та працівниками бібліотеки була проведена велика робота. Приміщення бібліотеки стало привабливим для її користувачів, був зроблений ремонт та встановлені сучасні меблі. 1-го вересня відбулося урочисте відкриття бібліотечно-інформаційного центру, обладнаного сучасною комп’ютерною технікою. Створено сучасні індивідуальні місця для самостійного пошуку й опрацювання інформації учнями та вчителями. До послуг учнів та педагогів школи 4 комп’ютери , принтер та ксерокс , користувачі мають доступ до мережі Інтернет. Вчителі та учні мають змогу підготуватися до уроків, предметних олімпіад, творчих конкурсів тощо.
Сьогодні ми ставимо перед собою завдання дати користувачам якісну новітню інформацію, забезпечити вільний доступ до світових інформаційних джерел, формувати знання у сфері інформаційної культури, стимулювати у дітей інтерес до читання, сприяти їх всебічному розвитку. Бібліотечно- інформаційний центр – структурний підрозділ школи, завдання якого найповніше забезпечувати своїх користувачів сучасною найновішою інформацією на різноманітних носіях: від традиційних – книг,газет, журналів, до новітніх:електронних, лазерних дисків, Інтернет тощо.

Немає коментарів:

Дописати коментар