Наш сайт тепер ось тут http://osnova.inf.ua

четвер, 20 грудня 2018 р.

Краще оформлення


Новий рік це завжди чарівне свято, яке хочеться зустріти незвично, щоб потім весь рік, дивлячись на фотографії, згадувати щасливі моменти. Завдання дорослих, а особливо працівників шкіл, зробити його святковим, радісним, незабутнім. Ще напередодні новорічних ранків та вечорів необхідно попіклуватися про створення святкової атмосфери, прикрасити класи і школу, щоб гучно та весело пройшли новорічні заходи і надовго запам’ятались учням, вчителям та їх батькам.
У закладі традиційно напередодні Нового року проводиться шкільний огляд-конкурс на краще новорічне оформлення класної кімнати.
18 грудня 2017 року в закладі відбувся конкурс на краще новорічне оформлення класної кімнати. З великою відповідальністю поставилися до виконання завдань дорослі і діти. Прикрашали школу, створювали такі новорічні пейзажі, які органічно вписувалися в шкільний інтер’єр, не порушуючи єдиного стилю та кольорової гами новорічного декору.
Новорічна мішура, святкові стіннівки, вирізані із паперу фігури різних казкових персонажів, скульптури героїв книжок, зроблені руками дітей та їх батьків, - стали гарними прикрасами для шкільного приміщення.
Діти виявили неабияку фантазію, щоб стіни класу перетворилися в новорічну казку. Для початку було вирішено прикрасити класи, а перед новорічними заходами коридори та вестибюль школи. З особливим захопленням учні прикрашали вікна рідної шкільної домівки, створюючи візерунки із сніжинок.
Кольоровий та блискучий папір, фольга, нитки, клей, пластиковий посуд, диски – це використаний матеріал для виготовлення святкових прикрас.
Пануюча атмосфера свята, приємна метушня нікого не залишила байдужим, всі намагалися взяти активну участь.Після відвідування класних кімнат компетентним журі визнані переможцями та призерами:
І вікова категорія
І місце
2-Г клас
Стеценко М.К
ІІ місце
2-В клас
Зінченко А.М.
ІІ місце
1-В клас
3-Б клас
Бендик Н.О.
Ляшенко Ю.М.
ІІІ місце
2-А клас
4-А клас
Ситник Т.В.
Некрасова Т.П.
ІІІ місце
1-Г клас
Савченко В.Л.
ІІ вікова категорія
І місце
5-Б клас
Онищенко В.Б.
ІІ місце
6-А клас
Мельник Л.П.
ІІ місце
8-Г клас
Відьма Л.М.
ІІІ місце
6-В клас
Коломієць О.В.
ІІІ місце
8-А клас
Лукаш Ю.В.
ІІІ вікова категорія
І місце
11 клас
Севрук-Тернтьєва О.В.
ІІ місце
9-В клас
Гуль О.А.
ІІІ місце
9-Б клас
Філіповська Н.І.

Немає коментарів:

Дописати коментар