Наш сайт тепер ось тут http://osnova.inf.ua

пʼятниця, 26 квітня 2019 р.

День цивільного захисту


Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня 2019 року в Бориспільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8 відбувся День цивільного захисту. На свято завітали гості – методист міського методичного кабінету Управління освіти і науки Бориспільської міської ради Ребрик Наталія Григорівна. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
На виховних годинах у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
Немає коментарів:

Дописати коментар