Наш сайт тепер ось тут http://osnova.inf.ua

середа, 3 квітня 2019 р.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання.


Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне й довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Читачі чекають його з нетерпінням. Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів. Немає нічого кращого, коли у життя дитини приходять чарівники, щоб відкрити для них чудовий світ мрій і фантазій. Це письменники та поети. Вони стають нашими друзями з дитинства, без них ми не уявляємо свого життя. Зустріч з письменником в бібліотеці – це завжди свято.
18 березня 2019 року до Бориспільської міської дитячої бібліотеки завітала відома українська письменниця Дзвінка Матіяш, автор книг для дітей «Казки П’ятинки», «Подарунок святого Миколая» та інших. На зустріч з письменницею були запрошені учні 3-Д класу нашої школи разом зі своїм класним керівником та шкільним бібліотекарем.
Зустріч пройшла в цікавій невимушеній атмосфері. Дзвінка розповіла про свої книги, написані для дітей, а потім прочитала кілька казок зі своєї книги «Казки П’ятинки». Діти ставили безліч питань, на які письменниця із задоволенням давала відповіді.
На цьому сюрпризи для дітей не закінчилися. Як годиться, на день народження дітей завжди пригощають іменинним тортом. Цього разу на день народження книги діти отримали іменинний пиріг.Немає коментарів:

Дописати коментар